2.291 ziyaretçi 1 takipçi

GNC Endüstriyel Mutfak Cihazları San.Ltd.Şti. İş İlanları

Endüstri

Gaziemir, İzmir

GNC Endüstriyel Mutfak Cihazları San.Ltd.Şti. Hakkında

1998 yılında endüstriyel mutfak ekipmanları üretimine başlayan Krom-mak Mutfak, son yıllarda sektörde aranan firmalardan olmuştur. 2006 yılında GNC markasını oluşturan firmamız CNC teknolojisinin yardımı ile daha dinamik bir yapı kazanmış ve en kaliteli ürünü zamanında en uygun fiyata müşterisine ulaştırmayı kendine hedef belirlemiş; kısa sürede çok mesafe almış ve almaya devam etmektedir.

Misyonumuz
Endüstriyel Mutfak ve Servis Sistemleri, Çamaşırhane ve Soğuk Oda pazarında hijyen, çevre kuralları ve yasalar çerçevesinde, müşterilerin bugün ve gelecekti ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak. Müşterilerimize, işlerine gerçek değer katan yüksek kaliteli ürünler ve hizmetler vererek müşterilerimizle karşılık bir güven inşa ederiz. Gelişmek için asla bitmeyen bir arayışla, çalışanlarımızın, paydaşlarımızın ve tedarikçilerimizin beklentilerine saygı duyarız.

Devamını göster ...

GNC Endüstriyel Mutfak Cihazları San.Ltd.Şti. İş İlanları

  • Hızlı Başvur
    İncelendi 22 Eylül
  • GNC Endüstriyel Mutfak Cihazları San.Ltd.Şti. iş ilanları sayfası ile, aktif ve güncel iş ilanlarına ulaşabilirsin. GNC Endüstriyel Mutfak Cihazları San.Ltd.Şti. iş başvurusu için cvbenim.com'daki ilanları takip edebilirsin. GNC Endüstriyel Mutfak Cihazları San.Ltd.Şti. iş ilanlarına başvuru sırasında yaşadığın bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsin.

    Firmanın İletişim Bilgileri

  • İletişim bilgilerini görmek için üyelik oluştur.
  • Üyelik Oluştur
  • Daha önce üyelik oluşturduysan giriş yap.
  • Giriş Yap