3.771 ziyaretçi 4 takipçi

Bemar Kariyer Okulu - British Town

Eğitim

Kadıköy, İstanbul Anadolu

86
İzlenme
1
Beğeni
Beğen

Bemar Kariyer Okulu - British Town Hakkında

İZMİR’de DOĞDUK TÜRKİYE’de BÜYÜYORUZ!

Bemar Kariyer 20 yılı aşkın eğitim tecrübesi ile birlikte birçok alanda yürütmekte olduğu amaca özel eğitim programlarıyla, ulusal ve uluslar arası piyasalarda çalışan, sanayi ve iş dünyasına eğitim ve danışmanlık hizmeti vermekte, dünya ile entegrasyonda en etkili araçlardan biri olan bilişim, iş çözümleri, kişisel gelişim ve dijital tasarım eğitimlerinde farklılıklar yaratarak, öğrencilerin, çalışanların gelişimi ile kişilerin verimliliğini arttırmalarına destek vermektedir.

Bemar Kariyer Okulu bünyesinde verilen tüm eğitimler; uluslararası sertifikasyon sistemlerine entegre edilerek uluslararası geçerlilik kazanmasını sağlamıştır. Bu bağlamda Microsoft, Adobe, Autodesk, SolidWorks gibi uluslararası Bilgisayar ve yazılım devlerinin ayrıca Netsis, Nebim, Mikro gibi ulusal muhasebe ve finans yazılımlarının Yetkili Eğitim Merkezi konumundadır. Mensa International Yetkili Sınav Merkezidir. Tüm bunlara ek olarak Certiport ve Prometric ile yapmış olduğu anlaşmalar neticesinde bahsi geçen eğitimlerin tüm dünyada geçerli sertifika sınavlarını ülkemizde en geniş coğrafyada uygulayabilen yegane kurum olarak yetkili sınav merkezi haline gelmiştir.
Devamını göster ...

Bemar Kariyer Okulu - British Town İş İlanları

Bemar Kariyer Okulu - British Town firmasına ait şuan aktif iş ilanı bulunmamaktadır.

 • Bemar Kariyer Okulu - British Town iş ilanları sayfası ile, aktif ve güncel iş ilanlarına ulaşabilirsin. Bemar Kariyer Okulu - British Town iş başvurusu için cvbenim.com'daki ilanları takip edebilirsin. Bemar Kariyer Okulu - British Town iş ilanlarına başvuru sırasında yaşadığın bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsin.

   Eğer üye değilsen hemen üye ol, uygun iş ilanı yayınlandığında ilk sana haber verelim.

   En yeni ilanlarımız belki sana uygun olabilir...

  Firmanın İletişim Bilgileri

 • İletişim bilgilerini görmek için üyelik oluştur.
 • Üyelik Oluştur
 • Daha önce üyelik oluşturduysan giriş yap.
 • Giriş Yap